המינוי החדש של אודי גרינברג - חבר במועצה המייעצת לתקני החשבונאות הבינלאומית

אודי גרינברג , שותף, מנהל מחלקה מקצועית |

16 פברואר 2020

אודי גרינברג, שותף מחלקה המקצועית ב-BDO מונה החל מ1 בינואר 2020 לחבר במועצה המייעצת לתקני החשבונאות הבינלאומית (IFRS), כנציגה של רשת BDO והנו הישראלי הראשון בתפקיד מזה 15 שנים. אודי, בעל ניסיון של שני עשורים במתן ייעוץ מקצועי בתקינה בינלאומית, אמריקאית וישראלית לחברות ציבוריות בשוק הישראלי, בארה"ב, באוסטרליה, בקנדה ובאירופה, הינו רואה חשבון מוסמך בישראל ובארה"ב ומשמש גם כשותף במחלקה המקצועית הגלובלית של רשת BDO.

כמו כן, אודי היה בעברו מרצה לחשבונאות פיננסית במוסדות אקדמיים שונים בישראל והוא משתתף בישיבות המוסד הישראלי לתקינה בחשבונאות ולוקח חלק בדיונים ובהכנת תקני חשבונאות בישראל.

המועצה המייעצת היא הגוף המייעץ הרשמי למועצה לתקני חשבונאות בינלאומיים (IFRS) ולנאמני קרן IFRS והינה מורכבת ממגוון רחב של נציגים, המורכב מאנשים וארגונים המעוניינים בדיווח כספי בינלאומי. הפוקוס של המועצה המייעצת הינו תמיכה וייעוץ אסטרטגיים לקרן IFRS והיא מתכנסת בלונדון לפחות פעמיים בשנה לתקופה של יומיים.

51 ארגונים מרחבי העולם מיוצגים במועצה המייעצת מקרב ארגונים פרטיים. שלושה ארגונים נוספים הם משקיפים רשמיים. חברי המועצה המייעצת ממונים על ידי הנאמנים. המועצה כוללת משקיעים, אנליסטים פיננסיים מבקרים, אנשי אקדמיה ועוד.

 

למידע נוסף באתר IFRS