• פינטק

פינטק

 

תחום הפינטק, המשלב טכנולוגיות מתקדמות בענף הפיננסי הנו האופק העולה בתעשייה הפיננסית הגלובאלית. טכנולוגיות אלו מתמקדות בשיפור חוויית הלקוח וייעולה כמו גם בהגנה על פעילותו ופעילות הגופים השונים בזירה הפיננסית. תחום הפינטק כולל שירותים ומוצרים רב גוניים, כגון: כסף וירטואלי בדגש על סביבת המחשוב הניידת (Mobile Payment) שלו, אבטחתו, התייעלותו בפן הטכנולוגי; שיטות תשלום והלוואות; תוכנות לניהול פיננסי אישי, ניתוח נתונים בהיקפים גדולים, טכנולוגיות ופלטפורמות למסחר והשקעות. הפינטק מספק פתרונות גם בתחום הביטוח, בנקים וירטואליים, מסחר, ניהול סיכונים, שירותים ומוצרים חדשניים. בעולם וגם בישראל, עולם הפינטק נחלק לשני סוגי חברות: חברות המוכרות פתרונות למוסדות פיננסיים (בנקים וחברות ביטוח) וחברות המוכרות מוצרים, כגון: לתעשיית השירותים החוץ-בנקאיים.  אנחנו ב-BDO Israel משלבים את המיומנויות והניסיון שלנו בתחומי השירותים הפיננסיים והטכנולוגיה, על מנת להביא ערך מוסף ורעיונות לכלל שחקני הזירה הפיננסית: מוסדות פיננסיים, משקיעים, יחידים ועוד.

הצורך של יזמי פינטק בליווי מקצועי שוטף

הרגולציה הענפה והמורכבת במגזר הפיננסי בארץ מחייבת ליווי מקצועי ושוטף של גופים מקצועיים בעלי ניסיון אשר יכולים להכווין את יזמי הפינטק לנושאים שעלולים להוות מכשול עבורם כך שיוכלו להשקיע את מירב מאמציהם בפיתוח גרידא.

הניסיון המקצועי שלנו

BDO Israel מתמחה בליווי חברות פינטק וצרכיהן המיוחדים הן בחברות סטארט אפ טכנולוגיות. על צרכיהן בגיוס משקיעים, פניה לתמיכה ממשלתית וכד' והן על צרכיהן בעולם הפיננסי מבחינת הכרת הרגולציה והשחקנים בענף.

חבילת השירותים לחברות פינטק

BDO Israel מספקת חבילה כוללת העונה על רוב השירותים הנדרשים ליזמי חברות הפינטק ולחברות עצמן. אנו מלווים את היזם והחברה בכל צעדיהם החל משלבים ראשונים של תכנון והקמת האופרציה תוך התחשבות בדרישות חוקיות ומיסויות בהתאם לאופי פעילותה של כל חברה. אנו מסייעים בהתנהלות מול רשות המיסים כמו גם בחינת מודלים להקמת אופרציה בארה"ב ובאירופה (עם דגש על השוק האירופאי.

  • ביקורת דוחות כספיים
  • ביקורת דוחות מס
  • סיוע בגיוס הון בצורות שונות (משקיעים, המדען הראשי
  • הכוונה לשיתוף בידע בכל הקשור לרגולציה בענף
  • ניהול סיכונים בפינטק