• שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

מאי 15, 2016

שאלה: מהן האפשרויות להתמחות העומדות בפניי?

תשובה:  בפירמה מגוון רחב של מסלולי התמחות. בענף הביקורת ניתן להתמחות באחד מהאשכולות הבאים - פיננסים, הייטק, נדל"ן, תעשיה ומסחר , מגזר התיישבות ועוד. כל אחד מהאשכולות מטפל במגוון רחב של לקוחות גדולים, בינונים וקטנים. כל מתמחה מתנסה לאורך תקופת עבודתו במגוון של תיקים. מסלולי התמחות נוספים קיימים בתחום ניהול סיכונים וביקורת פנימית, ייעוץ פיננסי ובתחום המיסים.

 

שאלה: מה לעשות אם אני לא בטוח/ה באיזה תחום אני מעונין להתמחות?

תשובה: מומלץ להתענין ולאסוף מידע על כל אחד ממסלולי ההתמחות. נשמח לענות על שאלות בנושא, להפגיש עם עובדים מתחומי ההתמחות השונים ולהתרשם מקרוב מהנעשה בכל מסלול.

תוכל לעיין גם בסקירת מסלולי ההתמחות הפתוחים בפניך

 

שאלה: באלה סניפים ניתן לעבוד?

תשובה: הפירמה פרוסה על פני 9 סניפים מהצפון ועד לדרום הארץ. בשלב המיונים כדאי לציין את העדפתכם באשר למיקום הגיאוגרפי בו תרצו לעבוד.

 

שאלה: כיצד אני יוצר קשר עם צוות הגיוס של BDO Israel?

תשובה:  ניתן לפנות במספר דרכם לצוות הגיוס אשר ישמח לענות על כל שאלה:

  • טלפון
  • אימייל
  • פייסבוק
  • אתר הפירמה

 

שאלה: זומנתי למרכז הערכה למה עלי להתכונן?

תשובה: מרכז הערכה מאפשר לנו להתרשם ולהעריך את ההתאמה של המועמדים לתפקיד המתמחה מבחינה אישיותית. יש לזכור כי אנחנו זקוקים למגוון עובדים ולא מתמקדים בפרופיל מסוים. מומלץ להגיע בזמן ובנינוחות למרכז. זאת הזדמנות שלכם להתרשם ממקום העבודה ולשאול שאלות המעניינות אתכם. ראה פרטים נוספים בתהליך הגיוס.

 

שאלה: עברתי ראיון ו/או מרכז הערכה וטרם קיבלתי תשובה, מה עליי לעשות?

תשובה: אנו משיבים לכל מועמד תשובה , בע"פ או בכתב, בתום תהליך המיון. אם טרם קיבלת תשובה, אנא צור קשר עם צוות הגיוס באמצעות הערוצים המופיעים בשאלה 4.