• עסקים קטנים ובינוניים (SMB)

עסקים קטנים ובינוניים (SMB)

 

עסקים קטנים ובינוניים בישראל מהווים סקטור בעל חשיבות מכרעת למשק כולו, שכן הם אלו שמייצרים את רוב התוצר במגזר הפרטי. כמו כן, החדשים שבהם תורמים נתח גדול לצמיחת התעסוקה ומסייעים משמעותית לצמיחה במשק. אך למרות חלקם המהותי, העסקים הקטנים והבינוניים בעלי רגישות גבוהה יותר לתנודות השוק ולכן סובלים מרמת פגיעות גבוהה. כאשר מתווספים לזה היעדר ניסיון עסקי והיעדר עתודות המאפשרות להתמודד עם תקופות שפל, זה אך טבעי שעסקים אלו נוטים להיסגר. פירמת BDO Israel הקימה מחלקה ייעודית אשר מלווה בעלי עסקים קטנים ובינוניים בהתמודדות עם הסוגיות הייחודיות הללו.

 

מחלקת עסקים קטנים ובינוניים של BDO

מחלקת עסקים קטנים ובינוניים (SMB) הוקמה במטרה לסייע לבעלי עסק קטן או בינוני בהתמודדות עם הסוגיות המקצועיות הייחודיות בהן הם נתקלים, ולספק להם מענה מקיף תחת קורת גג אחת. תוך כך, המחלקה מתמחה במתן פתרונות ייעודיים להתפתחות העסקית והכלכלית של עסקים קטנים ובינוניים, בפריסה ארצית רחבה המאפשרת נגישות גבוהה ושירות אישי לכל עסק.

כמו כן, כחלק מפירמת BDO העולמית, מחלקת עסקים קטנים ובינוניים מאפשרת לכל בעל עסק נגישות מלאה גם לשירותים המתקדמים של המחלקות המקצועיות בפירמה, תוך שהיא מספקת לו ייצוג אישי וליווי מקיף לאורך כל הדרך.

 

אלפי לקוחות בפריסה ארצית

מחלקת עסקים קטנים ובינוניים של פירמת BDO היא מחלקה ייחודית בפריסה ארצית רחבה, המונה אלפי עסקים קטנים ובינוניים בסניפים השונים בתל אביב, ירושלים, בני ברק, חיפה, באר שבע, קריית שמונה, מודיעין עיליתואילת. בכל אחד מהסניפים כולל צוות המחלקה רואי חשבון, יועצי מס ויועצים עסקיים, המתמחים במתן שירותי מיסוי, ראיית חשבון, הנהלת חשבונות, חשבות, ייעוץ עסקי, פתרונות אשראי ועוד – המותאמים לצרכים הספציפיים של בעלי עסקים קטנים ובינוניים בישראל.

בין שירותי המחלקה:


צור קשר עם המומחים שלנו