• ארה"ב

ארה"ב

דסק ארה"ב-ישראל

שער הכניסה לשוק ארה"ב!

 

BDO עושה את ההבדל

דסק ארה"ב ישראל של BDO הינו שיתוף פעולה פורה ומוצלח בין הפירמה הישראלית לזו האמריקאית והוא תוכנן במטרה להנגיש שירותים מותאמים לארגונים הפעילים בשני השווקים ובדגש על תחומי הביקורת, המס והייעוץ. הדסק מכיל למעשה את כל היתרונות, הניסיון והידע שהפירמות משני הצדדים יודעות להעמיד לרשות לקוחותיהן.

הדסק פועל בין ניו יורק לתל אביב באופן מעשי, ונציגי הדסק ממוקדים בתמיכה בחברות בעלות צרכים עסקיים בצד השני מהיכן שהן פועלות פיסית. מחברות ישראליות המחפשות עזרה במאמצי חדירה לשוק האמריקאי ועד חברות אמריקאיות שמחפשות הזדמנויות השקעה בישראל, גיוסי הון מהסקטור הציבורי והזדמנויות בדמות מיזוגים ורכישות בסביבה טכנולוגית מובהקת ופורחת.

במסגרת פעילות הדסק, ניתנת תשומת לב לתיאום בין ערוצי שירות נרחבים שחלקם במקור מגיעים מהצד השני של העולם וכפועל יוצא מרוחביות המחלקה, ניתן למנות את היתרונות הבאים בכל הקשור לחווית ושירות הלקוח:

  • נקודת התקשרות יחידה ואחידה לניהול כל הצרכים הניהוליים-פיננסיים
  • תמיכה מקומית בעברית ואנגלית לטובת גישור על פערי שפה ותרבות
  • גישה מודולרית בכל הקשור למבנה השירות ללקוח על מנת להתאימה לכל לקוח באופן ייחודי ומדויק לצרכיו ומידותיו

 

נגישות מקומית לרשת גלובלית מהחצר האחורית

כשפונים לשווקים חדשים חשוב להכיר בקשיים המיידים להתחבר למקבלי החלטות ושחקני מפתח מקומיים במטרה לקדם את הצמיחה האופרטיבית. עם נגישות מקומית מטעם ובחסות הדסק האמריקאי-ישראלי של BDO, לקוחותינו מוצאים חיבורים חיוניים וידע חיוני לתמיכה באסטרטגיה העסקית שלהם, תוך הסתמכות על רשת רחבה של קשרים מטעם פירמה גלובלית חזקה כמו BDO. החיבור בין ניסיון מהותי וממשי, ידע ממוקד ומקצועי והתמחויות מקצועיות, ביחד עם משאבים וקשרים מקומיים חזקים של פירמה גלובלית, עוזרים בסופו של דבר ללקוחותינו להגיע למטרותיהם העסקיות.

 

אנו מכירים את התעשייה שלכם

מרכיב חשוב בהצלחת עסק נסמך בין היתר על היועצים והמלווים עימם הוא בוחר להתקשר באופן קבוע. בעת בחירת יועצים חשוב להתחבר למישהו מקצועי ואמין אך בנוסף יש לשים דגש גם על החיבור המקצועי של אותו יועץ לסקטור העסקי של העסק. היתרונות ברורים וכוללים היכרות עם כלים וחוקים ספציפיים לעולמות התוכן של החברה, ביחד עם חיבור סקטוריאלי למגרש המקצועי, לתחושה הכללית של מה שהשוק עובר וכמובן שחקני המפתח והמשאבים הרלוונטיים. BDO כפירמה גלובלית עם התמחויות מקצועיות חזקות ומנוסות גם בצד הישראלי וגם בזה האמריקאי, מחוברת באופן נרחב לסקטורים רבים ומהווה את השותף המושלם לצעוד איתו ולקבל ממנו תמיכה עסקית בחדירה לשוק האמריקאי. הדסק האמריקאי ישראלי של BDO, היא הפלטפורמה הפנימית הייחודית שתחבר את כל החלקים בפאזל, פנימית וחיצונית, עד להצלחה.

 

לפרטים נוספים וליצירת קשר לחץ כאן