חטיבת החדשנות Innovative Cyber Solutions

 

בשנים האחרונות החלו להתעורר אתגרים חדשים בעולמות הסייבר ואבטחת המידע. אתגרים אלו דורשים מארגונים היערכות חדשה ואימוץ פתרונות מתקדמים, תוך חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה.  בדיוק לשם כך הקמנו את חטיבת החדשנות – חטיבה מקצועית האמונה על קידום החדשנות בעולמות הסייבר ואבטחת המידע, ומשמשת כגורם מרכזי לפיתוח פתרונות סייבר יעילים תוך צמצום רמות הסיכון אליהן חשופים הארגונים השונים.

משימת חטיבת החדשנות הינה שימור וחיזוק ההובלה הטכנולוגית, למתן פתרונות מתקדמים לאבטחת מידע והגנת סייבר בארגונים מגוונים.

 

פתרונות סייבר חדשניים לאיומים משתנים

על מנת לשרת את לקוחותינו באופן המיטבי, צוות חטיבת החדשנות שואפים כל העת להתאים את הפתרונות שלנו לאתגרים המשתנים של עולם הסייבר ולהיות בחזית החדשנות העולמית. כחלק מכך, פעילות החטיבה מספקת מענה מקיף וייעודי לשלוש החזיתות הבוערות בגזרת הסייבר העולמית בימים אלו:

  1. ניהול סיכוני הסייבר של שרשרת האספקה - פתרון ייחודי מקצה לקצה לניהול סיכוני סייבר הנובעים מתוך שרשרת האספקה. השירות מלווה על ידי מומחי סייבר ונשען על פלטפורמה טכנולוגית ייחודית מבוססת אוטומציה, עבור התהליך כולו.
  2. שירותי סייבר ימי - צוות מומחים בתחום הסייבר הימי שמספק שירות חדשני, יעיל וייעודי להגנה על נמלי ים, חברות ספנות, כלי שיט וארגונים נוספים בתחום הימי.
  3. ניהול משברים והמשכיות עסקית (Corporate Resiliency)  – מגוון שירותים המסייעים לארגונים לבנות מערכת כוללת לניהול משברים והמשכיות עסקית, במטרה לאפשר להם לשמור את חוסנם הארגוני ולפעול גם בעתות משבר.

 

צרו קשר עם המומחים שלנו >