• קריירה ב- BDO Israel

    למצוא את התפקיד הבא בקריירה שלכם

    לכל המשרות

קריירה

למה BDO?

כעובד BDO  תעבוד בסביבת עבודה מתפתחת,  דינמית המעודדת יזמות וחשיבה יצירתית. תעבוד באחת מ5 הפירמות הגדולות בארץ,  ותשתלב בארגון המעניק שירותים ברמה מהגבוהות בארץ.

גם אתה באופן אישי תתפתח. תעבוד ביחידות עם אוירה תומכת ונעימה , בתוך צוותים מגובשים המובלים על ידי שותף/ה מקצועי.  לשותף/ה  אחריות על הפיתוח המקצועי והאישי שלך כמו גם על שביעות הרצון שלך. כחלק מצוות מקצועי תקבל תמיכה מלאה מהעובדים ומהמנהלים בצוות.

לפירמה מערך הדרכות מפותח אשר נועד לסייע לך לשכלל את היכולות המקצועיות שלך לצד היכולות השיווקיות והניהוליות שלך.

המתמחים  שלנו ב BDO  זיו האפט עובדים על מגוון פרויקטים על פני סקטורים מגוונים. כמתמחה לא רק תבצע עבודה אלא תתחיל לבנות ולפתח את הקריירה שלך. תוך ליווי של המנהלים שלך, תתנסה ותשתלב במגוון פרויקטים ומשימות מקצועיות מאתגרות. למתמחים יש אחריות והשפעה החל מהיום הראשון.

תצבור ידע משמעותי אשר תוכל ליישם הלכה למעשה בעבודתך, תעבוד ישירות מול דרגים מקצועיים בכירים ותעסוק בעבודה כתף ליד כתף עם צוות מנוסה אשר יספק לך הכוונה והדרכה. זה המקום לבנות  קשרים וחברויות אשר ישמשו אותך לאורך הקרירה שלך.

בכל אחד מהצוותים המשלבים מתמחים יש מגוון רחב של לקוחות קטנים, בינוניים וגדולים. הדבר מאפשר לך התנסות וחשיפה לפרקטיקות מקצועיות מגוונות.

זהו בסיס מצוין להתחיל בו את הקרירה שלך.

 

 BDO Israel - היום, מחר ולאורך הקריירה שלך