• אבטחת מידע וסייבר

אבטחת מידע וסייבר

SECOZ, מרכז הגנת הסייבר של BDO, מוביל בתחום אבטחת המידע והסייבר בארץ ובחו"ל מאז שנת 2002.

בשנות הפעילות הרבות, נצבר ב-SECOZ ניסיון עשיר אל מול השוק הבינלאומי והמקומי, במגוון רחב של מגזרים, ביניהם פיננסים, תעשייה, ממשלה, הייטק, תשתיות, סטרטאפים ובריאות. צוות SECOZ גאה בגישה ייחודית והוליסטית, המספקת מענה טכנולוגי מתקדם השזור בתהליך העסקי והאסטרטגי באופן מלא.

 

גישה ייחודית לאבטחת מידע וסייבר

השילוב בין מומחיות בתחומי אבטחת מידע וסייבר לבין מומחיות בתחומי האסטרטגיה וניהול הסיכונים, מאפשרים לצוות SECOZ BDO לספק לכל לקוח מענה הוליסטי בגישה ייחודית. צוות המומחים שלנו מבין לעומק את התהליכים והדרישות העסקיות של כל לקוח ויודע לשזור אותם בד בבד עם הדרישות והצרכים הטכנולוגיים. באופן זה, בידינו להתאים את הפתרונות האידאליים עבור כל לקוח, סביבה, מטרה וצורך תוך שמירה על האינטרסים והפעילות העסקית.

בהתאם, גישתנו לביצוע פרויקטים בתחום אבטחת מידע וסייבר מתבססת על הניסיון המעשי שצברנו בביצוע מטלות מורכבות ומאתגרות, הן טכנולוגית והן עסקית, הדורשות פתרונות זריזים ויצירתיים, תוך חידוש ועדכון מתמיד.

 

בין סייבר לניהול סיכונים

צוות המנהלים והעובדים ב-SECOZ  בעלי ניסיון מעשי ומעמיק במערכות טכנולוגיות מורכבות, הבנה מעמיקה של מרחב הסייבר, הקבוצות הפועלות בו, האיומים, הסיכונים והאתגרים העומדים בפני ארגונים בהיבטים אלו. כמו כן, הצוות מומחה בניתוח וניהול סיכונים במגוון רחב של ארגונים, סקטורים וזירות עסקיות, וכן למול מגוון איומים – כלכליים, אסטרטגיים וטכנולוגיים כאחד.

השילוב בין התחומים הביא אותנו להתמחות בארכיטקטורה ויישום של פתרונות אבטחת מידע וסייבר מתקדמים עבור מגוון רחב של איומים, אתגרים וסכנות; וכן בכל הרבדים הנדרשים, לרבות תקשורת, מערכות הפעלה, בסיסי נתונים, אפליקציות, סביבת ענן והתקנים ניידים.

כל אלו מתוך הגישה הייחודית שפיתחנו ב-SECOZ, המאפשרת מתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומורכבים בדגש על הסתכלות תהליכית; כזו שלוקחת בחשבון את כלל היבטי ניהול הסיכונים הייחודיים לארגון ולפעילותו העסקית.

 

צוות מומחי אבטחת מידע וסייבר פרקטי ואיכותי

אנו ב-SECOZ מאמינים באנשים. צוות היועצים הינו מגוון ובעל ניסיון רב בהובלה, ניהול ויישום של פרויקטים מורכבים בתחומי אבטחת המידע, סייבר וכן ניהול סיכונים בזירות אלו. אנו לוקחים אחריות כוללת על הפרויקט, בדגש על איכות ושביעות רצון הלקוחות, ומגישים לכם תוצרים פרקטיים, ענייניים ובעלי ערך מקצועי וארגוני רב – הן טכנולוגית והן עסקית.


שותפים טכנולוגיים

 

צרו קשר עם המומחים שלנו >