כנס סביבה 2050

תאריך: 11 ינואר 2022
שעות: 09:00 - 16:00
מלון הילטון
הירקון 205
תל אביב יפו  
הוראות הגעה

  • תוכן

כנס סביבה "Environment 2050" הינו הכנס המוביל את השיח האקטואלי בנושאי סביבה מזה 20 שנה ומכנס את כלל גורמי הממשל, התעשייה, הארגונים הירוקים והחברה האזרחית, המשפיעים על כלכלת ישראל ואיכות החיים בה.
כמדי שנה, הכנס מוכיח עצמו כגורם מרכזי ואסטרטגי המעודד ומוביל תהליכים, מסייע בגיבוש מדיניות ומהווה את הבמה המרכזית לשיח הסביבתי בישראל.

בואו לשמוע את הרצאתו של חן הרצוג, שותף וכלכלן ראשי, BDO בנושא: כלכלה דלת פחמן – איך מגיעים ליעד.

 

יום שלישי | 11.1.22 | 9:00-16:00 | מלון הילטון, תל אביב 

למידע נוסף והוספה ליומן

 

הכנס מתקיים אחרי ועידת האקלים בגלזגו שאירחה את המושב השנתי ה-26 של הצדדים Conference of the Parties (COP 26) של אמנת מסגרת האומות המאוחדות בנושא שינוי אקלים.​

בהתאם, כותרת המשנה של כנס סביבה 2050 השנה היא: משבר האקלים – חדשנות, מדיניות, כלכלה וחברה. יינתן דגש למסקנות מהכינוס שישראל מתכוונת ליישם במדיניות הממשלה ובהתנהלות וולונטרית של חברות וארגונים.​

הכנס יתרכז בהיבטים רגולטוריים, כלכליים וסביבתיים של הצעדים הנדרשים כדי להתמודד עם משבר האקלים ועם הצורך להיערך להשלכותיו (Adaptation) ולבחור בדרכים יעילות להפחתת פליטת גזי החממה (Mitigation).

נבחן את ההיערכות להפחתת פליטות ולהתמודדות עם הנזקים בכמה תחומים מרכזיים: קביעה ויישום של מדיניות ואסטרטגיה לאומית, מס פחמן, השתלבות התעשייה במגמות הבינלאומיות, מדיניות אנרגיה, פתרונות טכנולוגיים חדשניים, צרכנות, מחזור והפחתת פסולת וכן היערכות המגזר העסקי-כלכלי. המושבים יתחלקו למגזרים של מקבלי החלטות, מגזרי התעשייה, מגזר העסקים הירוקים, מגזר כלכלי עסקי ומגזר סטארטאפים וחדשנות.

למידע נוסף והוספה ליומן