• סין

סין

 

 

SHENG-BDO ISRAEL  הינו מיזם משותף בין BDO Israel לחברת SHENG Enterprises, חברת פיתוח עסקי הממוקמת בשנחאי, המיזם מספק מגוון שירותי יעוץ עסקי ופיתוח עסקי בסין המותאמים לצרכים הספציפיים של כל לקוח והסקטור העסקי בו הוא פועל. המיזם פועל בשיתוף הדוק עם משרדי רשת BDO בסין, על מנת לספק ללקוחות חבילת שירותים מקיפה. שירותי BDO-SHENG כוללים: ייצוג חברות ישראליות וסיניות, מיזוגים ורכישות, איתור וביצוע השקעות (לרבות נדל"ן), בדיקת שוק ושירותי פיתוח עסקי, יעוץ במו"מ, סיוע מול גופים רגולטורים, ניהול שוטף ועוד.

 

אודות SHENG - BDO ISRAEL 

חברת SHENG - BDO ISRAEL  הוקמה במשותף ע"י חברת הייעוץ והניהול של BDO Israel וחברת הפיתוח העסקי SHENG Enterprises, הממוקמת בשנגחאי והמובילה במתן שירותי פיתוח עסקי, יעוץ מקצועי והשקעות ללקוחות ישראלים ובינ"ל. 

החברה המשותפת מאחדת וממנפת את הכוחות, הידע והנסיון, הצבורים בשני הגופים המובילים בתחומם, ומעניקה מגוון רחב של שירותים ללקוחותיה, תוך הסתייעות בצוות החברה הפרוש בשנגחאי ובת"א, כמו גם במערך קבוצת BDO Israel בישראל ובמשרדי רשת BDO הפרושים בסין. 

חברת SHENG - BDO ISRAEL מספקת חבילת שירותים מקיפה (One-Stop-Shop) הכוללת פיתוח עסקי, ייעוץ עסקי, M&A ושירותים אחרים העונים על מכלול הצרכים של הלקוח ובהתאם לסקטור העסקי בו הוא פועל. 

החברה פעילה גם בתחום של השקעות בינ"ל, במסגרתו מתקיים שתוף פעולה ענף ופורה עם חברות השקעות מובילות בסין ובאסיה. חברת SHENG-BDO מעורבת בגיוסי השקעות וגיוסי חוב נוספים עבור מיזמים הפעילים בסין, כמו גם בליווי מו"מ בין גופים ישראלים, סינים ובינ"ל.

 

עמיתים ויועצים מקצועיים

מגוון התחומים בהם עוסקת SHENG-BDO מחד, ומורכבות השוק הסיני מאידך, מביאים את SHENG-BDO לפעול תוך שיתוף פעולה הדוק ורציף עם רשת של עמיתים ויועצים מקצועיים בסין ובישראל. 

היועצים המקצועיים מסייעים בהקניית ידע מקצועי רלוונטי לסקטור מסויים ובהבנה מעמיקה יותר של מרכיביו ומורכבויותיו. רשת העמיתים המקומיים בסין מסייעת בנוסף ביצירת הקשרים המתאימים עם הגורמים העסקיים, המקצועיים והרשמיים (ממשלתיים), כמו גם בהבנת הסביבה הרגולטורית והעסקית של השווקים. 

מכלול זה מאפשר ל-SHENG-BDO למקד פעילותה בערוצים הרלוונטיים, לקצר את זמני החדירה לשוק ולצמצם את העלויות הכרוכות במהלכים מעין אלו.

 

פעילות יעוץ ופיתוח עסקי

חברת SHENG-BDO הוקמה כחברה לפיתוח ויעוץ עסקי לחברות המעוניינות לפעול בשוק הסיני ומסתייעות בנו בהתמודדות עם קשיים אובייקטיבים וסובייקטיביים כאחד, ובכלל זה: המרחק הגיאוגרפי, קשיי השפה, הבדלי התרבות העסקית, הביוקרטיה והקושי בהכרת והבנת מבנה המערכת העסקית הסינית ומאפייניה, ועוד.. 

כחברה הפעילה בסין למעלה משבע שנים, SHENG-BDO מסייעת לחברות זרות להתגבר על המחסומים הנ"ל ולחדור לשוק באופן יעיל ומובנה, בהתאם ליעדי החברה, כמו גם לאסטרטגיה הנבנית כחלק מן התהליך. שיטת עבודה זו מייעלת ומקצרת את זמני החדירה לשוק, מצמצמת את העלויות ומקטינה את הסיכונים הכרוכים בכך. 

לחברת SHENG-BDO ידע ונסיון בבניית מערכי הפצה וניהולם, יעול מערכי מכירות, ניהול משאים ומתנים תוך דגש על הפן העסקי-מסחרי, ניהול ובקרה על ישויות מסחריות וייעוץ באשר לדרכי הפעולה האופטימליות למול השותפים המקומיים.

 

פעילות בתחומי מיזוגים ורכישות

חברת SHENG-BDO מלווה עסקאות של מיזוגים ורכישות עם חברות בסין, תוך מעורבות בתהליך לכל אורכו. החברה SHENG-BDO מלווה את התהליך החל משלב איתור חברות פוטנציאליות לרכישה, עריכת בדיקת נאותות עסקית לחברת המטרה, בדיקת נאותות פיננסית בשת"פ עם רשת BDO  בישראל ובסין, ליווי תהליך המו"מ ועד להשלמת המיזוג או הרכישה וליווי ובקרה על הישות החדשה בפעילותה.

 

פעילות בתחומי השקעות וגיוסי חוב

נוסף על פעילותה כחברה לייעוץ ופיתוח עסקי, פועלת חברת SHENG-BDO גם בתחום גיוסי השקעות, ממקורות ישראלים וסינים כאחד, הן עבור קרנות השקעה והן עבור חברות אשר החלו פעילות מוצלחת בסין או נמצאות בתהליכי כניסה לפעילות בסין ומעוניינות בגיוס הון  נוסף לשם הרחבת פעילותן. 

בנוסף, החברה פועלת בתחום גיוסי חוב לחברות מהסוג הנ"ל, תוך שיתוף פעולה עם בנקים סינים וחברות מימון מהמובילות בסין.

בסוף 2007 השלימה החברה גיוס לקרן השקעות במלונאות – SHENG-BDO ISRAEL  China Hospitality Fund שהוקמה כחלק ממיזם בינ"ל להקמת רשת של 25 מלונות בסין תחת המותג "הילטון גרדן אין", זאת בשת"פ עם חברת H&Q ASIA PACIFIC ו- RREEF, זרוע הנדל"ן של דויטשה בנק. בשלב הראשון גויסה קרן ראשונה בהיקף של 100 מליון דולר, מתוך סך כל המיזם, שיעמוד על 500 מליון דולר.

 

לקוחות SHENG-BDO ISRAEL 

לקוחות חברת SHENG-BDO מגיעים מקשת רחבה ומגוונת של התעשייה והכלכלה הישראלית:

החברה משתפת פעולה עם חברות מתחומי מדעי החיים, תעשיות המידע,תעשיות הרכב והפלסטיקה, ענפי הצריכה ועוד.  

בין לקוחות החברה חברות גדולות, המובילות בתחומן בשוק, לצד חברות בינוניות ואף חברות צעירות וקטנות שלהן יתרון יחסי (בטכנולוגיה, פתרון או פעילות) בתחום פעילותן. 

חברת SHENG-BDO צברה ניסיון עשיר בלימוד דרכי הפעילות בסין ובהתוויית ומימוש תכניות ואסטרטגיות חדירה לסקטורים השונים בשוק הסיני – דבר המאפשר לה לחבור ולסייע למגוון לקוחות חדשים מכל קצוות הקשת העסקית.