ייעוץ טכנולוגי

ייעוץ טכנולוגי

הייעוץ הטכנולוגי. חברות מצליחות לאורך זמן, הן חברות שיודעות להמציא את עצמן בכל פעם מחדש ולרתום טכנולוגיות חלוץ לשינוי תפישות הפעלה, לשיפור תהליכים ולהשגת יתרונות תחרותיים.

ברור לנו ששינוי עמוק המבוסס על טכנולוגיות חדשות הוא אף ‏פעם לא תהליך קל או פשוט, לא ברמת החברה/הארגון וגם לא ברמת העובד ו/או הלקוח. בכל מהלך שכזה תמיד עולים ספקות וסימני שאלה. מומחי הטכנולוגיה של ‏BDO Consulting‏ נכנסים כאן לתמונה. אנו ממקדים את שירותינו בנקודות המפגש של הנהלת הארגון עם נושאי הטכנולוגיה ומספקים פתרונות המבטיחים ללקוח תשואה מקסימלית במימוש טכנולוגיות מידע.

השירות שלנו מתאפיין בהבנה של הסביבה העסקית/הארגונית (זיהוי מגמות, הזדמנויות ואיומים), בראייה ארוכת טווח ובהשגת יתרונות תחרותיים המבוססים על ניצול אפקטיבי של טכנולוגיות מידע מתקדמות.

צוות המומחים שלנו צבר ניסיון רב ומגוון בתכנון ובהובלת היישום של פרויקטים טכנולוגיים מורכבים ובהטמעה של טכנולוגיות חדשות אשר השיאו ערך ארגוני ועסקי משמעותי עבור חברות רבות בכל הסקטורים במשק ‏הישראלי. אנחנו בונים את נבחרת המומחים שלנו בראיה רב תחומית עם מומחים מעולמות התשתיות הטכנולוגיות, הארכיטקטורה, מערכות הליבה והיישומים העסקיים, הדאטה והבינה המלאכותית, ניהול פיתוח וניהול פרויקטים, דיגיטל וחווית לקוח וכל זאת בהתאם לצורכי הלקוח ובמטרה להעניק לו פתרון איכותי ובעל ערך משמעותי.

אנו עומדים לרשות הלקוחות עם שירותים של בניית אסטרטגית דיגיטל, מערכות מידע ודאטה, תכנון טרנספורמציה ארגונית-עסקית מבוססת AI, בדיקת כדאיות, תכנון ויישום הגירה לענן, בחירה של פתרונות מחשוב ומערכות ליבה, בחינה והתייעלות של מערכי מחשוב, ניהול סיכונים והטמעה של חדשנות ארגונית עמוקה.

הניסיון העשיר שצברנו במשך למעלה מ-30 שנים במגוון רחב מאד של תחומים טכנולוגיים ושל עולמות תוכן עסקיים-ארגוניים מאפשר לנו להציע פתרונות מוכחים תוך דילוג מעל "מוקשים" טכנולוגיים-ארגוניים ותוך מיקוד בגורמי ההצלחה הקריטיים בכל פרויקט.