נאמנויות

נאמנויות

זיו האפט אדמיניסטרציה ונאמנות בע"מ, חברה מקבוצת זיו האפט רואי חשבון, עוסקת במתן שירותי נאמנות בתחומים הבאים: קרנות סל, קרנות גידור, קרנות נדל"ן, שמירת פיקדונות ושירותי נאמנות כלליים.

בכל הפעילויות הנ"ל נדרש נאמן מקצועי, אובייקטיבי אשר הינו בעל ידע, מומחיות וניסיון רב הדרושים בתחום הנאמנויות לרבות הבנה עסקית, כלכלית ומשפטית מקיפה וניסיון רב בהסדרי חוב מסוגים שונים.

לחברה ומנהליה ניסיון של שנים רבות בתחום הנאמנויות ושירותיה ניתנים לגופים ולחברות מובילים מכל התחומים במשק, החברה משמשת נאמן בהיקף נכסים כולל של למעלה מ18 מיליארד ₪.

חברת הנאמנות עוקבת אחר ביצוע קפדני של העסקה לאורך כל תקופת חייה בהתאם למסמכים המשפטיים וחובת הנאמנות כמוגדר בחוק, דרך בקרה שוטפת בכל תקופת חיי העסקה תוך כדי שמירה על האינטרסים של המשקיעים ושל החברה – ועד לסיומה.

הצוות המנהל והמתפעל של החברה כולל רואי חשבון, עורכי דין וכלכלנים, בסיוע של כל המחלקות המקצועיות של פירמת זיו האפט רואי חשבון, והינו בעל הכרה מעמיקה של הצדדים הפיננסים, המשפטיים, המיסויים והתפעוליים של כל שירותי הנאמנות הנדרשים. הידע הרחב והניסיון העשיר של הצוות המקצועי מבטיח ייצוג ובקרה מקצועיים בכל מהלך חיי הנאמנות.

 

להלן פירוט אודות שירותי נאמנות מרכזיים:

 

  • אדמיניסטרציה לקרנות גידור וקרנות נדל"ן

  • קרנות סל

    ​​חברת הנאמנות משמשת נאמן למאות תעודות סל בהיקפים של עשרות מליארדי שקלים. החברה מבצעת בקרות ובדיקות בהתאם לשטרות הנאמנות והרגולציה בתחום ומשתמשת במערכות בקרה וטכנולוגיות מתקדמות.

  • עסקאות P2P

    חברת הנאמנות מספקת שירותי נאמנות למרבית חברות הP2P, החברה פותחת חשבון נאמנות ומבצעת עבור לקוחות הP2P העברות בנקאיות מדי יום (לרבות באמצעות מס"ב). בנוסף, החברה מציעה בקרות נוספות בהתאם לדרישות הלקוחות.

 

 

לפרטים נוספים:
רו"ח (עו"ד) רמי קצב 
טלפון משרד: 03-637-4354
נייד:  054-7474219
מייל ramik@bdo.co.il