שירותי מיסוי וראיית חשבון לעסקים קטנים

 

מחלקת עסקים קטנים של BDO מתמחה במתן שירותי מיסוי וראיית חשבון בקשת רחב של תחומים ומגזרים עסקיים. כל בעל עסק קטן ובינוני מחפש רואה חשבון או יועץ מס שיבין את הסוגיות הייחודיות והצרכים העכשוויים, ועם זאת ידע לספק פתרונות ולסייע בשלבי הצמיחה. לשם כך בדיוק הוקמה המחלקה, המגלמת את אנשי הצוות, ההתמחויות והשירותים של פירמה בינלאומית – לאחר שהותאמו בדיוק למידות, ליכולות ולצרכים שלכם, בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בישראל.

רואה חשבון מקומי – פירמה בינלאומית

באמצעות המחלקה הייעודית ותחת קורת גג אחת, BDO מאפשרת גם לבעלי עסקים קטנים ליהנות מהידע, היכולות והניסיון של פירמה בינלאומית מובילה – גם בבואם לקבל את שירותיו של רואה חשבון או יועץ מס. עם 10 סניפים מקריית שמונה ועד אילת, מחלקת עסקים קטנים מנגישה לכם את מגוון השירותים וההתמחויות של הפירמה ברמה המקומית. בכל סניף תמצאו צוות מיומן של רואי חשבון, חשבי שכר, יועצי מס, יועצים פיננסיים ועוד, שילוו אתכם הן מול הרשויות והגופים השונים, הן מול המחלקות המקצועיות בתוך הפירמה, להבטחת שירות מקצועי אישי ומקיף.

שירותי מיסוי וראיית חשבון

המחלקה מספקת מגוון שירותי רואה חשבון ושירותי מיסוי לעסקים קטנים, תוך ליווי אישי ומענה מקיף, בכלל זה:

  • ליווי שוטף וייצוג בדיוני מס ועסקאות מורכבות מול רשויות המס, בכל הליכי שומת המס השונים: תכנוני מס, בחינת מבנה, דיבידנדים, מקסום והטבות מס, הצהרות הון, דוחות אישיים לבעלי המניות וכו'.
  • ביקורת וסקירה של דוחות כספיים
  • ייעוץ שוטף בנושאי חשבונאות ומיסים
  • קבלת אישורים מרשויות המס
  • סיוע בעריכת דוחות על נכסים והתחייבויות
  • אישורים מיוחדים לפי צרכי הלקוח – לבנקים, מכרזים, חברות ביטוח
  • ליווי וייצוג לקבלת שירותים נוספים בפירמה, לרבות הנהלת חשבונות, גיוס אשראי ושירותי המחלקות המקצועיות

מגוון התמחויות: מקיבוצים ועד אינטרנט

צוות המחלקה לעסקים קטנים בעל ניסיון עשיר במתן שירותי רואה חשבון ויעוץ מס למגוון סוגים של עסקים, בהם עסקים מתחומי המסחר והשירותים, עסקים מקוונים, עסקים בשלבי הקמה או הבראה, עסקים משפחתיים ועוד. זאת לצד התמחויות נוספות שפותחו בכל סניף, בהתאם לצרכים הספציפיים של קהל הלקוחות באזורם. כך, למשל, סניף אילת מתמחה גם בסוגיות המס הייחודיות לעיר, וסניף קריית שמונה מתמחה גם בעבודה עם קיבוצים ואגודות שיתופיות. אל כל אלו מצטרפות שלל ההתמחויות של מחלקות הפירמה במגזרים וענפים שונים, מטכנולוגיה ועד בריאות, מחקלאות ועד פינטק.

 

 

זהר ממן

זהר ממן

ראש יחידת העסקים הקטנים תל אביב, ראש תחום הרופאים העצמאים ובעלי הקליניקות הפרטיות.
person$$BDO.LiveSite.ViewBio$$