• אודות

אודות

BDO ISRAEL הינה פירמת ראיית חשבון ויעוץ עסקי דינמית ובעלת אוריינטציה עסקית, הנמנית על חמש הפירמות הגדולות בישראל. הפירמה נוסדה בשנת 1983 כחלק מהרשת הבינלאומית BDO ומפעילה שמונה סניפים ברחבי בארץ, וכמו כן, דסק ישראלי בסין, הודו ארה"ב ויוראסיה.

פורטל לקוחות


פורטל הלקוחות הבינלאומי שלנו, מהווה פלטפורמת ענן אישית ומאובטחת הזמינה לכלל לקוחותינו, שמטרתה לספק גישה נוחה למומחים שלנו, לספק מידע ומעקב זמין על הפרויקטים, והן לספק אזור נגיש ונוח לתקשורת ושיתוף פעולה.

הפורטל מאפשר שקיפות גבוהה יותר, זמינות גבוהה יותר ותהליכי עבודה גמישים ומהירים יותר תוך ניהול חדרי מידע יעודיים ואזורים לשיתוף מידע ומסמכים. תקשורת עם המקצוענים של BDO, בכל העולם, הפכה להיות קלה יותר מאי פעם, עם נקודות השקה שזורות ביום יום שלכם בצורה בה זה הכי מתאים לכם ולארגון שלכם.
 

הפורטל כולל מספר אזורים שימושיים למגוון הצרכים השונים של לקוחותינו:
 

  • אזור כתבות ומאמרים מקצועיים שנתפר באופן ייחודי לנקודות עניין של כל לקוח ולקוח
     
  • מעקב אחר התקדמות הפרויקט שלכם וניהול משימות משותפות עם המומחים מבית BDO.
     
  • ניהול חדר מידע נגיש המאפשר עבודה משותפת על מסמכים בסביבה זמינה ומאובטחת. חדר המידע מאפשר לכם למצוא את המידע בכל עת שתצטרכו אותו במקום מרכזי אחד.
     
  • פלטפורמה יעודית לשיתוף מסמכים שנועדה לפשט את אופן איסוף מידע ומסמכים בינינו לבין לקוחותינו. הגישה לשיתוף מסמכים זמינה ללקוחותינו בכל מקום ובכל שעה, תוך שמירה על עקרונות נוקשים על אבטחת מידע. הפלטפורמה מהווה במה מרכזית להעלאת מסמכים, ניטור אחר מועדי הגשה, תקשורת ומתן פידבק על המסמכים המועברים ועוד. שימוש בפלטפורמה מקל מאוד על תהליכי איסוף וריכוז חומרים בכל מגוון השירותים המוצעים כיום ללקוחותינו.

 


 

לפרטים נוספים והרשמה לפורטל
 

Enter security code:
 Security code