רואה חשבון בקרית שמונה והצפון

מחפשים רואי חשבון בצפון? 

כיום, בעלים ומנכ"לים של חברות גדולות בינוניות ואפילו קטנות, כבר יודעים, כי ללא משרד רואה חשבון ושירותי הנהלת חשבונות מנוסים ומהימנים, כל הפעילות העסקית שהם מבצעים וכל הרווחים שהם מכניסים, עלולים לעלות להם בכסף רב. וזאת, מכיוון שכל ענייני הבירוקרטיה החשבונאית שנלווים אליהם, אם לא יטופלו ויבוצעו על ידי שירותי ראיית חשבון מטעמו של משרד מנוסה, עלולים לעלות להם ביוקר, ולא רק מהבחינה הפיננסית, אלא גם מההיבט החוקי / המשפטי עם רשויות המס והרשויות האחרות בישראל.

אם כן, משרד רואי חשבון מהימן ומנוסה הוא כורח המציאות עבור כל עסק ותאגיד שרוצה לשמור פעילות יציבה לאורך זמן. אולם כיצד מוצאים משרד רואי חשבון כזה, ובמיוחד, אם החברה, הארגון או בית העסק שלכם ממוקמים באזור הצפון - כיצד מוצאים משרד רואי חשבון בצפון שהוא מקצועי ומנוסה דיו בכדי להעניק לכם את הליווי החשבונאי והחוקי הנדרש לצורך קיום פעילותכם העסקית השוטפת?


הכירו את סניף קריית שמונה והצפון של BDO - שירותי רואי חשבון בצפון!

סניף קריית שמונה והצפון של BDO הוא משרד רואה חשבון בצפון, המתמחה במתן שירותי ראיית חשבון וביקורות לתאגידים רבים מסוגים שונים ומגוונים, ביניהם - קיבוצים, חברות ציבוריות, מלכ"רים, חברות ממשלתיות וחברות פרטיות, העוסקים במגוון תחומי פעילות רחב - תעשייה ומסחר, נדל"ן, היי-טק ועוד.

כחלק מהיותו הסניף הצפוני של הפירמה הכלל-ארצית וכחלק אינטגרלי מרשת BDO הבינלאומית, זוכה סניף BDO בקריית שמונה לתמיכה השוטפת והמתמדת של כל מחלקות BDO המקצועיות בישראל ובחו"ל, וזאת - באמצעות חוזרים מקצועיים, ימי הדרכה, ימי עיון, ימי רענון וכן הלאה.


השירותים המרכזיים מהם נהנים לקוחות סניף BDO בקרית שמונה:

 • ביצוע ביקורת דו"חות כספיים למגוון רחב של סוגי התאגדויות
  סניף BDO בקרית שמונה מעניק שירותי הנהלת חשבונות וביקורת לקיבוצים, חברות ציבוריות, חברות פרטיות, חברות ממשלתיות, אגודות ושותפויות, תאגידי אחזקות וכן, גם לגופי המגזר השלישי (עמותות, חל"צ, הקדשים, נאמנויות ועוד).
   
 • ניתוח דו"חות כספיים והצגתם בפני ההנהלה ומועצת המנהלים
  חלק גדול מפעילותו של גוף עסקי משתקפת בדוחותיו הכספיים. ניתוח הדוחות והצגת ניתוח זה על ידי אנשי המקצוע של סניף קריית שמונה והצפון של BDO בפני הנהלה או דירקטוריון מאפשרים את קבלת ההחלטות המושכלת והאסטרטגית ביותר.
   
 • ייעוץ שוטף וייצוג בפני שלטונות המס בדיוני שומה, ביקורת מע"מ, ניכויים וביטוח לאומי
  כל בעל עסק / מנהל יודע, כי אחד מהאתגרים הגדולים ביותר העומדים בפניו הוא ההתמודדות עם רשויות המס, בין אם בהתנהלות השוטפת ובין אם בביקורות ובדיונים נקודתיים. אנשי המקצוע של סניף קריית שמונה והצפון מיומנים במשימות אלו ואף חוסכים ללקוחות הסניף זמן יקר באמצעות ייצוגם בערכאות הנדרשות.
   
 • שירותי חשבות וניהול כספים
  רואי החשבון של סניף קריית שמונה והצפון מעניקים שירותי חשבות וניהול כספים בתוך החברה או דרך המשרד לפי דרישה.
   
 • שירותי הנהלת חשבונות
  אנשי סניף קריית שמונה והצפון מעניקים שירותי משרד רואי חשבון והנהלת חשבונות לחברות ולעצמאים מחוץ לעסק ובעסק, לרבות – שירותי חשבות שכר.
   
 • שירותי חשבות שכר
  משרדינו כולל חשבי שכר מנוסים אשר יעניקו לעסק/ לחברה שבבעלותך שירותי חשבות שכר מידי חודש והגשת דיווחים לרשויות בהתאם.
   
 • דוחות אישיים לעצמאים ובעלי שליטה בחברות
  אנשי סניף קריית שמונה והצפון מעניקים שירותי הנהלת חשבונות ודיווחים לרשויות לעצמאים בעלי עסקים וכן, הכנת דוחות אישיים שנתיים למס הכנסה בהתאם.
  כמו כן, משרדינו מתמחה בהכנת דוחות אישיים לעוסקים פטורים ולבעלי שליטה בחברות.
   
 • הצהרות הון
  אנשי סניף קריית שמונה והצפון מעניקים בהכנת הצהרות הון, השוואה להצהרות קודמות והגשה למס הכנסה בהתאם.
   
 • שירותי ייעוץ וייצוג מס לישויות השונות
  התמחות במתן שירותי ייעוץ מס ליחידים, חברות ושותפויות. השירותים המוצעים ניתנים הן ברמת תכנון המס לפני ביצוע העסקאות, במהלכן ולאחריהן, והן ברמת ייצוג מול רשויות המס במהלך הדיונים.
   
 • ביצוע אבחון למערך הכספים בחברה
  מעוניין לשפר את רמת מחלקת הכספים בחברה? רוצה לדעת מה מצב החברה בכל רגע נתון?
  אנשי סניף קריית שמונה והצפון יכולים להגיע אליך לחברה, לבחון את מערך הכספים והנהלת החשבונות, לעמוד על הליקויים הקיימים, במידה ויש ולהציע לך המלצות לשיפור וייעול מערך הכספים כדי להוביל אותך להצלחה.
   
 • ביצוע סקרי סיכונים והליכי בקרה פנימית
  כל גוף עסקי מתמודד עם לא מעט סיכונים פוטנציאליים, שעלולים לפגוע ביכולתו הארגון לתפקד באופן המיטבי, סקרי סיכונים מאפשרים לגוף להעריך מהי רמת הסיכון שאותה הוא יהיה מעוניין לקחת על עצמו בנקודת זמן מסוימת, לפני שינוי.
  בקרה פנימית, מאידך, הינה תהליך מתמשך, שמטרתו לזהות כשלים פנימיים קרוב ככל הניתן להתרחשותם, לפני שהם עלולים להוות סכנה ליציבותו של הארגון. בשני הליכים חשובים אלה נעזרים הלקוחות בניסיונם ובמקצועיותם של אנשי סניף BDO בקריית שמונה.
   
 • סיוע וליווי בקבלת הטבות לעסקים עפ"י חוקי העידוד
  אנשי סניף קריית שמונה מתמחים בייעוץ, בליווי ובייצוג חברות ובתי עסק במהלך הכנת תוכניות לקבלת הטבות על פי חוקי העידוד הממשלתיים, ומאפשרים ללקוחות הסניף למצות את זכויותיהם ולזכות בהטבות המרביות המגיעות להם.
  בנוסף, מתמחים אנשי סניף קריית שמונה והצפון של BDO בתכנוני מס וייעוץ בנושאי מיסוי חברות ויחידים (לרבות מיסוי בינלאומי), בשינוי המבנה התאגידי, בייעוץ ובליווי חברות משפחתיות, בביצוע עבודות כלכליות, בהכנת תוכניות הבראה והסדרי חובות מול בנקים, בהערכות שווי ובדיקת כדאיות לפני רכישות ומיזוגים, סיוע בהקמת מערכות תמחור ומערכות מידע BI למנהלים, מסייע ללקוחותיו העסקיים ב-ABC, יישום גישת TOC ועוד.
   במתן שירותי "מטרייה מקצועית" למשרדי רואה חשבון בצפון אחרים, במתן שירותים למשרדי עורכי דין אחרים וכן הלאה.


סניף קריית שמונה והצפון - לא "סתם" עוד משרד רואה חשבון בצפון!

כאחת מהחברות הייעוץ והחשבונאות הגדולות והמובילות בעולם, BDO מחויבת למעמדה, ופועלת, ללא הרף, לצורך העשרתם, הרחבתם הידע מקצועי והטמעתו אצל כלל עובדי הפירמה, במטרה להעניק לכל לקוח מלקוחות הסניף והחברה הרבים את השירות המקצועי האיכותי ביותר שקיים, במקביל ליחס אישי ולליווי צמוד. כתוצאה מכך, לקוחות החברה נהנים מהכנסים המקצועיים שהחברה מארגנת עבורם ומהעדכונים השוטפים שהחברה מציעה להם, כל לקוח - על פי הצרכים הרלוונטיים הנדרשים לו ולתחום פעילותו העסקית.
כסניף מקומי של פירמת BDO הבינלאומית נהנה סניף קריית שמונה מתמיכה מקצועית אשר רק מעט משרדי רואה חשבון בצפון (ובישראל בכלל) מסוגלים ליהנות ממנה. ומצד שני, חלים על הסניף גם הסטנדרטים המקצועיים והשירותיים הקפדניים, שאותה מחילה פירמת BDO על סניפיה הרבים ברחבי העולם.
סניף קריית שמונה של BDO הוקם בתחילת שנות ה-2000 והצוות המפעיל אותו הינו בעל ניסיון מקצועי בעל שנים רבות במתן שירותי ביקורת, חשבונאות, מיסוי וייעוץ במגוון רחב של תחומי עיסוק וסוגי התאגדויות. הצוות המקצועי בסניף כולל רואי חשבון, כלכלנים, מנהלי חשבונות, חשבי שכר ואנשי מקצוע נוספים, שכולם, כאחד, פועלים מול לקוחות הפירמה במקצועיות המרבית ומתוך המטרה להעניק ללקוחות יחס מקצועי וליווי אישי צמוד לאורך כל שלבי ההתקשרות. כמשרד רואי חשבון בצפון מהמובילים בתחומו, מעניק סניף קריית שמונה ליווי ושירותים מקצועיים למגוון רחב של ארגונים, חברות ובתי עסק באזורו, תוך התמחות בפתרון בעיות ייחודיות שעשויות לצוץ, הן בשל תחום עיסוקו של הלקוח והן בשל מיקומו הייחודי של הלקוח, הרחק ממרכז הארץ.