טכנולוגיה ומדעי החיים

טכנולוגיה ומדעי החיים

שירותי יעוץ חשבונאיים, כלכליים ועסקיים לקשת רחבה של חברות טכנולוגיה ומדעי החיים, לצד פתרונות מתקדמים העומדים בסטנדרטים בין לאומיים.

שירותים מקצועיים עבור חברות טכנולוגיה ומדעי החיים

חדשנות מהווה רכיב חיוני כדי להבטיח הצלחה בתעשיית הטכנולוגיה ומדעי החיים. בסביבה המתאפיינת בהסטת תקנות ומודלים עסקיים הופכת הגישה להון לחשובה מתמיד – בין אם חברות משקיעות במחקר ופיתוח, רכישות, מוצרים חדשים, או התרחבות בחו"ל. פירמת BDO Israel מספקת שירותים מקצועיים לקשת רחבה של חברות בתעשיית הטכנולוגיה. הפירמה מלווה חברות וארגונים מתחומי ביוטכנולוגיה, קלינטק, פרופטק, קרנות הון סיכון, חממות טכנולוגיות, מכשירים רפואיים, מוליכים למחצה, תוכנה, חומרה, תקשורת, אינטרנט, ביטחון וכן, חברות טכנולוגיה הנסחרות בארץ ובחו"ל.

מענה ייעודי לכל לקוח

על מנת לספק שירות מקצועי ובעל סטנדרטיים גבוהים ביותר, הפירמה מלווה כל חברת טכנולוגיה בהתאם לפעילות הרלוונטית ולסוגיות המייחדות אותה. אנו מלווים את הלקוח באופן שוטף בפעולותיו העסקיות ומספקים לו שירותי יעוץ חשבונאיים, כלכליים ועסקיים לביצוע פעולותיו אלה, בארץ ובעולם.

החברות ברשת BDO העולמית והקשר עם הרשת מאפשרים לצוות המקצועי של הפירמה להעניק למנעד רחב של חברות טכנולוגיה פתרונות העומדים בסטנדרטים בינלאומיים, במהירות וביעילות, לצד גישה מיידית לשווקים בינלאומיים.

.

למידע נוסף ניתן לפנות בצור קשר