הון משפחתי | Private Wealth

הון משפחתי | Private Wealth

 

 

היועצים שלך לניהול העושר המשפחתי, תוך ליווי אישי וצמוד לעסקים, יחידים ומשפחות בעלי הון בתכנון הכולל של הנכסים בהתאם לאתגרי החיים של כל משפחה או עסק משפחתי.
 

מטרת הצוות שלנו היא למפות, לתעד וללוות את המשפחה בניהול כלל הנכסים הפרטיים והעסקיים.

צוות היחידה מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, אובייקטיביים וגמישים שייעודם להבטיח כי הצרכים של לקוחותינו מתקיימים, תוך ניסיון רב בעבודה משותפת עם יועצים המלווים את המשפחה, והינם בעל ניסיון עשיר בליווי אנשים, משפחות ועסקים בשלבים שונים.

 

תהליך המפגיש את המשפחה שלך ושלנו

אנו נרכז עבורכם את כל האספקטים השונים הקשורים לליווי המקצועי של המשפחה - ריכוז כל המידע הקשור לענייני הכספים ורכוש, לענייני העסק ולעניינים האישיים והמשפטיים. אנו מאמינים בגישה שיתופית בכל התחומים ויש בידינו את המשאבים והיכולות הנדרשות לכל נושא משפטי, משפחתי, אישי או פיננסי.

 

גישה רב-גונית - מעטפת אנושית, משפטית, פיננסית ומיסויית בדגש על ערכי הפרט המשפחה והעסק

אנו עובדים באופן צמוד עם יחידות פירמת BDO השונות ובשיתוף פעולה הדוק עם היועצים הקיימים של לקוחותינו - עו"ד, רו"ח, מתכננים פיננסיים ומנהלי הכספים של המשפחה, במטרה להגשים את יעדי המשפחה, להציע גישה משולבת לניהול ההון, להוציאה לפועל ולאפשר שמירה על העושר הן לדורות הנוכחיים והן לדורות הבאים. הגישה הרב-גונית שלנו שמה דגש על ערכי המשפחה, שמירת ההון לדורי דורות, צמצום נטל המס, הגנה על נכסים וזיהוי ויישום אסטרטגיות ספציפיות להעברת ההון המשפחתי והעסקי ליחידים או לגופים שהלקוחות שלנו רוצים בהם.

 

אנו שמים לעצמנו כיעד ללוות את המשפחה והעסק לטווח הארוך. מניסיוננו, למשפחות שנהנות מהצלחה לאורך דורות מרובים יש מספר רבדים משותפים. יש להם תחושת מטרה חזקה שמבוססת על יעוד וערכים משותפים, יש להם את סט המסמכים הנדרש להם כחוקה משפחתית ויש להם צוות יעיל ומקצועי שמלווה אותם באחריות ואמינות - אנחנו הצוות שלכם.

 

לקוחותינו ייהנו מהיכולת המולטי דיסציפלינארית המוטמעת באופן מכוון בחומר האנושי המוביל את היחידה ובמעטפת אנשי הצוות הבכירים מפירמת BDO אשר מצוותים ללקוחות היחידה, ממוניטין מוכח והתלוי בדיסקרטיות גבוהה,  ריכוז פעולות רבות במקום אחד מקטין סיכוני דליפה ומקטין עומס על המשפחה, ממהימנות נאמנות, שמרנות ומקצוענות. לכל אלו יש להוסיף את יתרונה הבולט של היחידה כחלק מפירמת BDO העולמית המאפשר חשיפה לוקאלית ובינלאומית כאחד.

 

שירותי BDO Private Wealth

השירותים שלנו גמישים וניתנים להרחבה לצרכים של כל משפחה איתה אנו עובדים החל מייעוץ בנושא אחד, דרך תהליכי העברה בינדורית, למעורבות מקיפה בכל הדאגות ועד למיקור חוץ מלא וריכוז של הפונקציות השונות הנדרשות למשפחה  (אישי, משפטי ומיסויי).

השירותים שלנו: