• הערכת שווי חברות

הערכת שווי חברות

חברת הייעוץ מונה עשרות יועצים - רואי חשבון, כלכלנים ועורכי דין, המומחים במגוון רחב של עבודות הערכת שווי לצרכים מגוונים. עבודת הערכת השווי מתבצעת על ידי המומחים הרלוונטיים, אשר הינם בעלי הניסיון, הידע, המומחיות וההיכרות עם השוק, המתאימים לעבודה הספציפית. לחברת הייעוץ מומחים בעלי ניסיון והיכרות עם מגוון תחומי פעילות: תקשורת, מדיה, טכנולוגיה, תעשיה, תשתיות, מזון, נדל"ן, אנרגיה, גז ונפט, מסחר ושירותים, ציוד רפואי, ביוטכנולוגיה, פיננסים ועוד.

הערכות שווי לצרכים עסקיים

כאשר הערכת שווי מתבררת כלא נכונה, זה כנראה מאוחר מדי. עבור רוב העסקאות, המחלוקות או התכנונים העסקיים, תהיה רק ​​הזדמנות אחת להציג את כל העובדות כראוי על מנת להבטיח את התוצאה האופטימלית. השגת התוצאה האופטימלית כרוכה במשחק גומלין עדין בין חוש עסקי, מומחיות משפטית, ידע טכני ופרגמטיזם מסחרי.

צוות הערכות השווי של BDO מתמחה בביצוע הערכות שווי בלתי תלויות לצרכים עסקיים אשר עשויות להידרש למגוון מטרות. עבודתנו כוללת את הדיווחים הנדרשים על מנת לעמוד בדרישות תקנים חשבונאיים ו/או רגולטוריים וכן למטרות מס, ליטיגציה, משפחה או למטרות מסחריות.

הערכות שווי נדרשות לעיתים קרובות בזמן קשה או מלחיץ - בעת מחלוקת בין בעלי מניות, בעת מכירה ו/או רכישה פוטנציאלית של חברה, פעילות עסקית או נכסים בודדים, בעת סכסוך משפטי או עסקי או בעת תהליך הביקורת של סוף שנה. אנו שואפים לספק שירות יוצא דופן ללקוח ולענות על צורכי הערכות השווי של לקוחותינו במסגרת הזמן הנדרש ובעלות חסכונית ככל הניתן. הניסיון המשולב שלנו אומר כי ישנם מעט מאוד מצבים שבהם לא נתקלנו בעבר. כמו כן, במקרים בהם ישנן נסיבות שבעטיין היועצים שלנו לא יוכלו לסייע ישירות, הצוות שלנו מומחה ביצירת קשר עם יועצים מקצועיים על מנת לספק את הדוח המתאים הנדרש.

שחר זיו, שותף מנהל BDO ישראל עומד בראש פרקטיקת הערכות השווי של הרשת הבינלאומית


 

צור קשר עם המומחים שלנו