• חוב תאגידי

חוב תאגידי - Corporate Debt

 

מחלקת חוב תאגידי (Corporate Debt) מטפלת בעסקאות מימון בהיקפים של עד מאות מיליוני שקלים, ומספקת ללקוחותיה ייעוץ מימוני וליווי מקצועי בגיוסי חוב.


ייעוץ מימוני וגיוס חוב תאגידי

יחידת חוב תאגידי (Corporate Debt) מלווה חברות פרטיות וציבוריות, רשויות מקומיות וגופים ציבוריים, ומספקת להם שירותי גיוסי חוב וייעוץ מימוני עבור החלטה על גיוס חוב בנקאי, מוסדי או ציבורי; מימון מחדש אופטימלי של חוב קיים, מימון עסקאות רכישה, מימון השקעה משמעותית, ארגון מחדש של חוב ועוד. היחידה עובדת בצמוד עם סמנכ"לי כספים, מנכ"לים ובעלים של חברות, ומטפלת בעסקאות מימון בהיקפים של 25 מיליון ₪ עד מאות מיליוני שקלים ויותר. כמו כן, בשנים האחרונות ליוותה יחידת חוב תאגידי גיוסי חוב בהיקף מצטבר של כ – 10 מיליארד שקלים.

היכרות מעמיקה עם מקורות המימון

צוות יחידת חוב תאגידי (Corporate Debt) מורכב מאנשי מקצוע בכירים, יוצאי שוק ההון, המערכת הבנקאית, קרנות ההשקעה וחברות דירוג האשראי. לצוות ניסיון עשיר בייעוץ מימוני והוא בעל היכרות מעמיקה עם טעמיהם ויתרונותיהם של המממנים השונים. כחלק משירותי הייעוץ, היחידה מובילה מהלכים להפחתת עלויות מימון, שיפור נזילות, שחרור בטחונות ויצירת מקורות לצמיחה, וכן בונה את חבילת המימון האופטימאלית ללקוח ומלווה אותו בגיוס המימון.

ניסיון עשיר במגוון ענפים

כחלק מחברת הייעוץ BDO Consulting Group, יחידת חוב תאגידי (Corporate Debt) מביאה עמה גם ניסיון והבנה עסקית במגוון הסקטורים במשק, כאשר בין לקוחותיה ניתן למצוא את חברת החשמל, מקורות, מגדלי הים התיכון, קרסו נדל"ן, צבי צרפתי, טלדור, עתידים, ארקו, גינדי השקעות, אפקון, נייר חדרה, רשות החברות הממשלתיות, הפניקס, משרד האוצר ועוד.

שירותי יחידת חוב תאגידי כוללים:

  • יעוץ מימוני וגיוס חוב בנקאי 
  • גיוס הלוואות פרטיות ממשקיעים מוסדיים וקרנות
  • יעוץ בדירוגי אשראי 
  • יעוץ בהנפקות אג"ח ציבורי
  • מתן חוות דעת כלכליות בנושאים מימונים