• וייטנאם

BDO Israel Facing ASIA


וייטנאם

דסק וייטנאם מייעץ לחברות ישראליות המעוניינות לבחון כניסה לשוק הוייטנאמי לטובת הפצה, מכירה, ייצור, שת"פ טכנולוגי ועוד, וכן לחברות וייטנאמיות בכל הנוגע לשת"פ עם השוק הישראלי.

וייטנאם היא המדינה בעלת שיעור הצמיחה מהגבוהים בעולם כיום, ונחשבת כאחד היעדים הגלובליים המשתלמים ביותר להשקעות בשנים הקרובות. עם זאת, הפעילות בה כרוכה באתגרים רבים ומחייבת התמצאות במרחב הפוליטי, התרבותי והעסקי הייחודיים שלה, קשרים טובים עם גורמים בכירים בממשל ובתאגידים המובילים, והכרת השפה. 

הדסק הינו תולדה של שיתוף הפעולה בין BDO ועינת הלוי לוין. עינת הינה מומחית בייעוץ ופיתוח עסקי ישראלי- וייטנאמי, היא פעילה בוייטנאם משנת 2011  והובילה שם עסקאות במגוון תחומי יצוא, ובעלת קשרים איכותיים עם גורמי השלטון והמסחר. הדסק מציע ללקוחות הפירמה את המידע והקשרים הרלוונטיים בוייטנאם, בתוספת הידע הנצבר של החברה מיתר פעילויותיה באסיה פסיפיק (סין, הודו , אוסטרליה).

הדסק מציע הזדמנויות מידיות לחברות ישראליות בתחומי  החקלאות, המים, האנרגיה, ביו-טק, פוד-טק, מוצרי צריכה וקוסמטיקה וייעוץ לחברות תעשייה המעוניינות בהעברת ייצור למדינה (מסין/ישראל או כל מקום אחר).

בנוסף, הדסק מקושר לגורמים וייטנאמיים המחפשים השקעות חוץ, ובהתאם נכון לקשר אליו גם חברות ישראליות המעוניינות באיתור משקיעים אשר יש להן עניין ספציפי באזור ובמדינה.

 

ליצירת קשר עם המומחים שלנו >