• מודיעין עסקי Intelligence

מודיעין עסקי Intelligence

 

בעולם העסקי המאופיין בפעילות דינאמית המשתנה במהירות, ידע בלעדי עשוי להוות יתרון עסקי משמעותי כמו גם כלי "לשינוי משחק". היכולת להשיג מידע רלוונטי ובזמן אמת וכן להסיק את המסקנות הנכונות מתוך ניתוח הנתונים, הינה חיונית לפיתוח וניהול עסקים. 
השגת יעד זה דורשת מיומנות מודיעינית וכן תכנית מחקר, מתוכננת היטב ומבוצעת בזהירות. אנו מודעים לקושי שבאיזון הלחץ למציאת הזדמנויות עסקיות חדשות, יחד עם הסיכונים המשפטיים הנלווים. שירותי הפירמה לבדיקות נאותות וציות מספקים מידע חיוני - החל מבדיקות הרקע הדרושות על פי הרגולציה הבינלאומית, ועד לבדיקות מעמיקות של המוטיבציה והמניעים הנסתרים של גורמים הקשורים לחברה כלשהי בעלת ענין. שירותים אלה יסייעו לכם להבטיח שהאינטרסים של חברתכם יעלו תמיד בקנה אחד עם אחריותה המשפטית. 
 

דוחות ציות - Compliance

חברתנו מספקת דוחות ציות אודות שותפים עסקיים, ספקים, מפיצים ומשווקים (יחידים וחברות) פוטנציאליים, התומכים במאמצי הציות של לקוחות בהתאם לדרישות חוקי השוחד (Anti-Bribery), חוקי ההונאה (Fraud), חוק עבירות פליליות וכל חקיקה רלוונטית אחרת. אנו מסייעים ללקוחותינו לוודא שהם פועלים תוך ציות מלא לחוקים הללו, וזאת על ידי ביצוע בדיקות משפטיות ופיננסיות של הרשומות והנהלים של השותפים הייעודיים. שירותי הציות שלנו מזהים את מעורבות השותפים העסקיים הקיימים והפוטנציאלים בהפרת סנקציות, הלבנת הון, מימון טרור או קשר לפשע מאורגן.

 

בדיקת נאותות עמוקה – Deep-Level Due Diligence

החלטות הנוגעות למהלכים עסקיים מהותיים, רכישות בקנה מידה גדול, שותפויות חדשות והרחבת פעילויות עסקיות לארצות חדשות כרוכות, באופן בלתי נמנע, בשקלול תמורות בין סיכונים ותועלות. בדיקות הנאותות המעמיקות של חברתנו תומכות בניהול סיכוני לקוחות ומסייעות במזעור סיכונים עסקיים כאלה על ידי מתן הערכות מקיפות של יעדים עסקיים. אנו בוחנים את הגורמים מאחורי חברת היעד, את מניעיהם והאינטרסים שלהם, התנהגותם בעבר בתפקידים אחרים וכן כל מידע אחר העשוי לגלות התנהגות המנוגדת לאסטרטגיית הלקוח. המתודולוגיה של הפירמה לבדיקת נאותות מאפשרת מבט-על רחב ומפורט של היעד המוגדר, המביא בחשבון מספר רב של היבטים פיננסיים, שיווקיים, משפטיים וטכנולוגיים.

 

יצירת הזדמנויות עסקיות

כל עסק המבקש להתפתח ולגדול מחייב זרימה קבועה של מידע על שווקים והזדמנויות פוטנציאליים. מחקרי השוק שלנו כוללים ניתוח מקיף ויחיד במינו המציע תובנות עמוקות לחברות השואפות להתרחב ולצמוח. הידע הייחודי שצברנו מאפשר לנו לפעול בכל שפה ובכל תרבות, בשוקי הבית שלנו ובאופן ספציפי בשוקי המזרח התיכון, במדינות ברית המועצות לשעבר ובאמריקה הלטינית. כמו כן, ביכולנו לספק מידע וניתוח מעמיקים מבלי להתחשב בגבולות גיאוגרפיים. BDO INTELLIGENCE מזהה פוטנציאל להזדמנויות עסקיות ייחודיות, מאתרת שחקני מפתח ומרכזי מצוינות, ויוצרת פרופילי יעד מפורטים, המעניקים ללקוחות כלים מעשיים להובלת מהלכים עסקיים מצליחים. 

 

למה לבחור בנו?

גישת מחקר נרחב
אנו גאים ברוחב היריעה של המחקר שלנו ושואפים למצוינות ותשומת לב בלתי מתפשרת לפרטים. BDO INTELLIGENCE מציבה יעדים ספציפיים לכל פרויקט ומעודדת חשיבה יצירתית "מחוץ לקופסה" להשגתם.

 

יכולות ייחודיות
ייצרנו כלים ומתודולוגיות ייחודיים המאפשרים לנו לטפל בכמות גדולה של נתונים, תוך מיפוי סיכונים ותחומי ענין עיקריים עבור לקוחותינו, לרבות דליית מידע מתחומי גישה מוגבלים של רשת האינטרנט.

 

גישה רחבת היקף למאגרי מידע
אנו בעלי ניסיון נרחב בהשגת מידע ממאגרי מידע שבאופן טיפוסי אינם נגישים. רשת המאגרים שלנו חולשת על מספר רב של אזורים גיאוגרפיים, וכבר פעלנו בהצלחה רבה בעשרות מדינות ובעשרות תחומי עיסוק.

 

מומחיות חוצה שפות וחוצה תרבות
צוות BDO INTELLIGENCE מורכב ממומחים דוברי שפות בעלי הבנה עמוקה של תרבויות מקומיות רבות. אי לכך, יש לנו ניסיון רב ומיומנות ייחודית כדי לטפל ולפעול בכל אזור ושוק על מנת לבצע אנליזות מדויקות.


 

צור קשר עם המומחים שלנו