• ממשל תאגידי ורגולציה

ממשל תאגידי ורגולציה

 

התמודדות עם סיכונים בשוטף זה מה שכל מנהל, בכל חברה או תאגיד יודע ‏לעשות לבד, אבל כדי לנהל סיכונים לאורך זמן, לשמר את הידע בחברה ובהנהלה ולבנות בסיס לצמיחה עתידית תוך הטמעה של תהליכים חדשניים, חייבים שותפות אמיתית עם מומחים רב תחומיים שמבינים באמת את כל צרכי הלקוח.

לקוחות חטיבת ממשל תאגידי ורגולציה של BDO Consulting נהנים מנבחרת מומחים בעלי ידע והבנה עמוקה של העסק מכלל הסקטורים במשק הישראלי ובחברות בינלאומיות, תוך ליווי אישי ושותפות מלאה לאורך כל הדרך ובהתאמה לצרכי הלקוח.

נבחרת המומחים בחטיבה מעמידה לרשות לקוחותינו מנגנוני הערכת ביצועים, מומחים לביקורת פנימית, ניהול סיכונים ושימור ידע, שירותי מחקר מתקדמים, התווית אסטרטגיה ארגונית של ממשל תאגידי ובניית מנגנוני ביצוע מוגדרים של בקרות וציות ובקרה של מנגנוני הביצוע באמצעות יכולות פורנזיות, ‏מודיעיניות ואחרות.‏ 

בזכות עבודה לפי מתודולוגיות בינלאומיות וסטנדרטיים מחמירים המותאמים לארץ, לצד עיסוק מתמיד בפיתוח הידע המקצועי והחדשנות המתודולוגית והטכנולוגית שלנו, הגיעה החטיבה לדרוג שיא במקום הרביעי ברשת BDO העולמית.

התמחות רבת השנים של מומחי החטיבה מאפשרת לנו לסייע לחברות וארגונים לבנות את החוסן הפנימי שלהם, לחזק את היכולות שלהם ולהיות מוכנים לאתגרים שבדרך.

צרו קשר עם המומחים שלנו >> 

 

שירותים נוספים