בנקאות, פיננסים ושוק ההון

בנקאות, פיננסים ושוק ההון

ליווי חברות פיננסיות מתחומי בנקאות ושוק ההון בעסקיהן השוטפים ומתן מגוון שירותים מתקדמים המבוססים על ניסיון עשיר וידע מעמיק בתחום.

פתרונות לסקטור הפיננסי

תעשיית הפיננסים הישראלית מתמודדת באופן תדיר עם רגולציה משתנה לצד תחרות גוברת מצד חברות הסקטור. הרגולטור מקדם תכופות רפורמות בתחום הפיננסי שיישומן מגלם שינויים מרחיקי לכת בענף, והסיכון של משבר פיננסי מחייב את חברות המגזר לנקוט במשנה זהירות בחישוב הסיכון הרגולטורי של פעילותן. כל אלו מעמידים את החברות בתחומי בנקאות פיננסים ושוק ההון בפני שורה של אתגרים בעלי השלכות כספיות ותפעוליות על עסקיהם. לפירמת BDO Israel ניסיון רב שנים בתחום הפיננסים, המעניק לפירמה התמחות במגוון שירותים ייחודיים וספציפיים.

 

פיננסים, בנקאות ושוק ההון

מגוון השירותים הניתנים בפירמה כוללים ידע מעמיק של החוקים הרלוונטיים, התנהלות מול המוסדות הממשלתיים והרגולטורים, והכרת הצרכים הייחודיים של הלקוחות בתחום הפיננסים ובתחומי בנקאות ושוק ההון. משרדנו מתמחה במתן שירותים למספר רב של בנקים, קופות גמל, קרנות פנסיה, חברות ביטוח, בתי השקעות וגופים פיננסיים אחרים בישראל. העבודה בפירמה מתבצעת בשיתוף פעולה של אשכול הביקורת, אשכול המיסים וקבוצות מקצועיות, במטרה להעניק ללקוחות את התוצאות הטובות ביותר. לכל מחלקות הפירמה ניסיון עשיר בליווי לקוחות מתחומי בנקאות פיננסים ושוק ההון בעסקיהם השוטפים והן מספקות להם מגוון שירותים.

 

תחומי ההתמחות של האשכול הפיננסי

הפירמה מלווה קבוצות בנקאיות גדולות, בתי השקעות, חברי בורסה, חברות חיתום, קרנות הון סיכון, קרנות נאמנות, קופות גמל, פנסיה והשתלמות, קרנות גידור וחברות המנפיקות תעודות סל, בפעילותן בארץ ובעולם.

בין תחומי ההתמחות של אשכול פיננסים, בנקאות ושוק ההון, בפירמת BDO Israel:

 


ווידאד אלטוחי

ווידאד אלטוחי

שותפה, מחלקת ייעוץ ורגולציה, אשכול בנקאות ופיננסים
personBDO.LiveSite.ViewBio