פינטק

פינטק

 

הטכנולוגיה משנה באופן מהותי את תרבות הצריכה וחוויית המשתמש גם בעולם הפיננסים, שסבל זה שנים רבות משמרנות ועייפות בירוקרטית. בעוד הסטנדרטים מוגדרים מחדש, הלקוחות של היום מצפים לתהליכים ושירותים נוחים, זמינים ומהירים גם בבואם לקבל שירותי בנקאות, ביטוח, מסחר והשקעות. כך, המוסדות המסורתיים נדרשים להרחיב ולשכלל את היצע השירותים שלהם, עם או למול השחקנים חדשים – מיזמים או חברות פינטק (Fintech) – שמפתחים טכנולוגיות חדשניות כמו פלטפורמות אוטומטיות לניהול השקעות, מערכות למסחר ותשלומים, אפליקציות להלוואות ומשכנתאות, אלגוריתמים לניתוח נתונים ועוד.  

עם למעלה מ-500 חברות פינטק, המגזר בישראל זוכה לתהודה גלובלית, מושך אליו משקיעים מכל העולם ומשרת מאות מוסדות פיננסיים.

 

פינטק: בין יזמים לתאגידים

בבואנו לסייע לחברות ומיזמי פינטק, אנחנו ב-BDO מביאים עמנו עשרות שנים של ניסיון בעבודה עם ומול חברות הביטוח, הקרנות והבנקים הגדולים בישראל. הידע, הקשרים והניסיון שלנו עומדים לרשותכם בדרככם להכיר טוב יותר את השוק הפיננסי, להתחרות או לחבור לתאגידים הגדולים ולהתמצא במבוך הרגולטורי.

יתרה מכך, אנחנו ב-BDO נוקטים בגישה פרו אקטיבית לקידום תחום הפינטק בישראל באמצעות BDO Innovation וזרוע ההשקעות FINTLV, המסייעות לסטרטאפים ומיזמי פינטק שזקוקים לליווי והכוונה, סיוע בגיוס הון, הטמעה בתאגיד ופיתוח עסקי.

 

שירותים עבור חברות פינטק

צוות המומחים של BDO מציע הן ליזמי פינטק והן לחברות עצמן, חבילת שירותים כוללת העונה על מירב ומגוון צורכיהם - החל משלב התכנון וההקמה. אנחנו מלווים את היזם והחברה בכל צעד, תוך התחשבות בדרישות חוקיות וחשבונאיות בהתאם לאופי פעילותה הספציפי של החברה. כמו כן, אנחנו מסייעים בהתנהלות מול רשות המיסים, בוחנים מודלים להקמת אופרציה בארה"ב ובאירופה, וכן מנגישים לחברות המפתחות את השירותים המתקדמים והניסיון העשיר של כלל מחלקות הפירמה הבינלאומית.

שירותי המחלקה לחברות ומיזמי פינטק כוללים:

  • סיוע בגיוס הון בצורות שונות (משקיעים, FINTLV, המדען הראשי(
  • ביקורת דוחות כספיים ודוחות מס
  • הכוונה לשיתוף בידע בכל הקשור לרגולציה בענף
  • ניהול סיכונים בפינטק
  • פיתוח עסקי מקומי ובינ"ל, ועוד

 

צרו קשר עם המומחים שלנו >