פינטק ומטבעות דיגיטליים

פינטק ומטבעות דיגיטליים

גם תעשיות שהצליחו לדבוק בשמרנותן שנים ארוכות אינן יכולות עוד לעמוד למול ההתפתחות הטכנולוגית. כעת, הכל מבינים כי תעשיית הפינטק (Fintech) ועולם המטבעות הדיגיטליים עתידים להשאיר חותם מהותי כבר בשנים הקרובות על מגוון רב של תעשיות, בראשן, כמובן, התעשייה הפיננסית. אפשרויות חדשות לאימות וביצוע עסקאות; מודלים חדשים לניהול וביצוע השקעות; מוצרים חדשים פורצי דרך; והצבת סטנדרטים גבוהים של חווית שימוש, שירות ונגישות – הדור הבא כבר כאן ואנחנו ערוכים ללוות הן את התאגידים והן את היזמים בדרכם להצלחה בעולם החדש.

 

צוות ייעודי לטכנולוגיות פינטק ומטבעות דיגיטליים

בעוד השינויים מתפתחים בקצב מהיר, הם משפיעים על התעשייה ממגוון זוויות - המוסדות והארגונים המסורתיים שנדרשים להתאים את עצמם לחוקי המשחק המשתנים, להציע שירותים דיגיטליים ולאמץ טכנולוגיות חדשות; היזמים וחברות הסטרטאפ שצריכים ליווי והכוונה ייעודיים בפיתוח מוצרים, מודלים עסקיים ושיתופי פעולה בעולם הפיננסי המורכב; ואף חברות הייעוץ וראיית החשבון עצמן, שנדרשות לעמוד בקצב המסחרר.

עבור כל אלה, ובמיוחד כעת, אנחנו ב-BDO שמנו לנו למטרה להעניק מענה מקצועי, מקיף וייעודי לחברות ומיזמים בתחומי פינטק (Fintech) ,מטבעות דיגיטליים כן אינשורטק (Insurtech) – על ידי גיבוש צוות מומחים ייעודי, הבקיא בתחומים אלו מההיבטים הטכנולוגיים והפיננסיים גם יחד.

 

מענה הוליסטי: מטכנולוגיה ועד פיננסים

סקטור פינטק ומטבעות דיגיטליים מורכב מצוות שותפים מומחים מהסקטור הפיננסי והטכנולוגי, הבקיאים בשלל ההיבטים הייחודיים לתחומים אלו. ניסיונם ומיומנויותיהם מאפשרים לנו להעניק שירות הוליסטי - הן לתאגידים והן ליזמים בתעשייה - הנשען על הבנה עמוקה של הטכנולוגיה, לצד צרכי השוק והאקלים הרגולטורי. התשלובת הייחודית שמציע הצוות, לצד היתרונות והאמצעים הייחודיים הגלומים בפירמה הבינלאומית של BDO, מאפשרים לנו להציע לחברות וליזמים מגוון רחב של שירותי טכנולוגיה, בנקאות השקעות, פיתוח עסקי, הנהלת חשבונות, רגולציה, שיתופי פעולה, מיזוגים ורכישות, גיוס הון ועוד; בהתאם לצרכים הספציפיים של כל חברה או מיזם.

 

צור קשר עם המומחים שלנו

ווידאד אלטוחי

ווידאד אלטוחי

שותפה, מחלקת ייעוץ ורגולציה, אשכול בנקאות ופיננסים
personBDO.LiveSite.ViewBio