קרן FinTLV: השקעות פינטק ואינשורטק

קרן FinTLV: השקעות פינטק ואינשורטק

קרן ההשקעות FinTLV Ventures היא קרן הון סיכון הממוקדת בטכנולוגיות פינטק (Fintech) וטכנולוגיות אינשורטק (Insurtech). הקרן משקיעה בחברות סטרטאפ מובילות, לאחר שאלו יצרו פיילוטים מוצלחים עם גופים בינלאומיים בעולמות הביטוח והפיננסים.

 

קרן ייחודית לטכנולוגיות פינטק

קרן FinTLV מובילה בעיצוב העתיד של הטכנולוגיה הפיננסית (פינטק) וטכנולוגיות הביטוח (אינשורטק), באמצעות תוכנית החדשנות הייחודית שפיתחה בשותפות עםSOSA . פלטפורמה ייעודית זו מחברת ישירות בין תעשיית הפינטק (Fintech) – אינשורטק (Insurtech), לבין ארגונים פיננסיים גלובאליים. זאת במטרה לזהות ולהתאים פתרונות טכנולוגיים של הדור הבא לצרכים הספציפיים של החברות, בצורה חלקה, יעילה ואפקטיבית.

 

BDO - שותפה, מגשרת או לקוחה פוטנציאלית

BDO חברה לקרן FinTLV מתוך הרצון והשאיפה להוות גשר בין לקוחותיה, התאגידים הפיננסיים, לבין היזמים בתחומי אינשורטק ופינטק - החושבים ועמלים על שיפור מתמיד של הכלים, השירותים והמתודולוגיות המשמשים את התעשייה הפיננסית כיום.

יתרה מכך, כתאגיד פיננסי מוביל בפני עצמו, גם אנו ב-BDO בוחנים אימוץ טכנולוגיות פינטק חדשות - בין אם באמצעות ליווי בעיצוב ותכנון המוצר, רקימת שיתופי פעולה אסטרטגיים או מיזוג ורכישת חברות.

 

חושבים שיש לכם רעיון או מוצר שעשוי לעניין אותנו?

צרו קשר >>