קורס הכשרת קציני ציות

 

קורס ייחודי פרקטי להכשרת Compliance Officers בארגונים פיננסיים ובינלאומיים מבית האקדמיה לפיננסים BDO ו- MITIGATE יוצא לדרך!

הרגולציה המתפתחת בתחום הפיננסי יוצרת ביקוש רב לתפקיד ניהולי, נחשק ומבוקש – קצין ציות בתאגידים מובילים במשק הישראלי. המשרה היא בעלת אפשרויות קידום וצמיחה בארגונים שונים, תוך פיתוח קריירה
בעולמות תוכן מרתקים. היום, יותר מבעבר, משמש קצין הציות בתאגיד כמומחה, בעל ידע רחב והבנה מעמיקה בעולמות המשפט וניהול הסיכונים. עליו לגלות בקיאות מקיפה בהוראות החוק הרלוונטיות, כגון חוק איסור הלבנת הון והצווים הנלווים לו, חוק המאבק בטרור, חוק הפיקוח על נותני שירותים פיננסיים ועוד. את הידע הנרחב, על קצין הציות לתרגם למדיניות ציות תאגידית ייחודית לארגון בו הוא מועסק, הכוללת גיבוש וכתיבת נהלים ברורים, הדרכה והטמעה של שגרות עבודה בקרב מנהלי ועובדי הארגון וכן בקרה ופיקוח שוטפים על יישום המדיניות, כל זאת על מנת להימנע מהפרת הוראות המחוקק באופן העלול לגרור אחריו עיצומים כספיים גבוהים.

במהלך הקורס נלמדים ההיבטים האסטרטגיים, הניהוליים, הפיננסיים והמשפטיים העדכניים ביותר של עולם הציות, תוך רכישת כלים יישומיים רלבנטיים.
הקורס משלב ניתוח פרקטי של החקיקה המכוננת בתחום הציות על המשק בכלל ועל שוק הפיננסים בישראל בפרט, באמצעות סימולציות מעשיות מתוך התנהלות קצין הציות בעולם העסקי והתאגידי.

 

לפרטים נוספים אודות הקורס >>