מרכז פרישה לפנסיה וייעוץ פנסיוני

מרכז פרישה לפנסיה וייעוץ פנסיוני

 

פרישה לפנסיה היא ציון דרך משמעותי בחיים, וכדאי להגיע אליו מוכנים ככל הניתן.

מרכז הפרישה לפנסיה של BDO הוקם במסגרת שיתוף פעולה עם איל עצמון, יועץ פנסיוני אובייקטיבי, המספק שירותי ייעוץ פנסיוני והכנה לפרישה לפנסיה תוך ליווי אישי של הפורש.

 

שירותי מרכז הפרישה לפנסיה:

ייעוץ בעת הפרישה לפנסיה

  • שילוב של ייעוץ כלכלי, פנסיוני ומיסוי הפרישה על מנת להגיע לתכנית מושלמת שכוללת את התא המשפחתי כולו, תזרים מזומנים לכל תוחלת החיים וכולל את השפעת המיסוי לאחר תכנון מס מיטבי, ייעוץ זה מתאים לעומדים חודשים ספורים לפני הפרישה או בעת הפרישה.

ייעוץ מקדים לפרישה לפנסיה

  • ייעוץ שמהותו דומה לייעוץ בעת הפרישה, אך נעשה כ 5-12 שנים לפני תאריך הפרישה. היתרון הגדול של ייעוץ כזה הוא היכולת לשנות במידת הצורך את התיק הפנסיוני תוך התחשבות במס לקראת הפרישה וכן הצד הכלכלי, לייעוץ בתקופה זו תועלת כלכלית גדולה מאוד.

ייעוץ לפרישה מוקדמת

  • בחינת תכנית הפרישה המוקדמת שמוצעת על ידי המעסיק, בחינת הכדאיות, בחינת האלטרנטיבות המוצעות וכן השוואה למצב בו לא תיפסק העבודה, עזרה בבחירת האלטרנטיבה הטובה והמתאימה ביותר, מתאים לכל מי שמעוניין לבחון הצעה לפרישה מוקדמת שניתנה על ידי המעסיק

ייעוץ פנסיוני

  • ייעוץ בתחום התכניות הפנסיוניות הקיימות, המלצות לשינויים או החלפת תכניות באם יש צורך בכך, ייעוץ זה מיועד בעיקר לעובדים ושכירים עד גיל 55

 

יתרונות מרכז הפרישה לפנסיה של BDO

  • אובייקטיביות – כיועץ בלתי תלוי אנו זכאים לקבלת תשלום אך ורק מהלקוח, איננו מקבלים תשלום באופן ישיר או עקיף מגוף מוסדי כך שמובטח לך שההמלצות יהיו רק עבורך ללא משוא פנים.

  • ניסיון – איל עצמון – כ-30 שנות ניסיון בתחומי הביטוח פנסיה והגמל, לימודים בתחום הביטוח והמימון, מילוי תפקידים בכירים בגופים מוסדיים וכן ניסיון רב בתחום הייעוץ לפרט ולמעסיקים.

  • ידע – היכרות וידע בתחום תכניות הביטוח, תקנוני קרנות הפנסיה, תכנון המיסוי בעת ההפקדות והפרישה וכן התכנון הכלכלי.