• אופק מיסוי מוניציפלי

אופק מיסוי מוניציפלי

 

החברה להפחתת מיסים עירוניים

אופק מיסוי מוניציפלי בע"מ הינה חברה המתמחה בבדיקה, טיפול והפחתת מיסים עירוניים המוטלים על חברות וארגונים גדולים, גופים מוסדיים, מפעלי תעשייה, מפעלים קיבוציים, חברות הייטק, בנקים, רשתות שיווק, קניונים ועוד.

המיסוי המוניציפלי, והארנונה בפרט, מהווים נטל כבד על הנישומים ופעמים רבות ניתן להפחיתם באופן משמעותי. הטיפול בחיובים דורש ידע נרחב, יצירתיות רבה והיכרות מעמיקה עם צווי הארנונה ועם הפרקטיקה של הרשויות המקומיות, ואכן עובדי החברה צברו במהלך השנים ניסיון רב בטיפול בתחום והשיגו הפחתות והחזרי מס משמעותיים ביותר ועקב כך על הנישומים מוטל תשלום ארנונה נמוך יותר גם בשנים הבאות.

בדיקתם המקצועית של החיובים מתבצעת ביסודיות וכוללת, בין היתר, מדידה בפועל של הנכסים, מיפוי השימושים והסיווגים, בדיקת התעריפים, קביעת האזורים ועוד.

ריבוי הנכסים המטופלים ופריסתם ברחבי הארץ מאפשרים לחברה ראיה רחבה של החיובים ומציאת אפשרויותרוחביות לחסכון. בין השאר לעובדי אופק ניסיון רב בהפחתת ארנונה בתל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע, רמת גן, פתח תקווה, חולון ועוד.

אופק שמה לה למטרה לתת ללקוחותיה את השירות המקצועי, האמין והטוב ביותר עד להשגת החסכון המקסימלי, תוך ליווי הלקוח בכל שלבי הטיפול, לרבות הליווי בשלב הטיפול המשפטי, שניתן על ידי משרד עורכי דין, תוך שמירה על מערכת יחסים נאותה עם הרשויות המקומיות.

אופק מיסוי מוניציפלי ממליצה ללקוחותיה להעביר את חיובי הארנונה מדי שנה לבדיקה יסודית כדי לבחון מחדש את אפשרויות החסכון גם אם חיובים אלה נבדקו בעבר. 

החברה אינה מעניקה שירות משפטי.